Sade-All in IV

Sade-All in IV

Glutatyon, C Vitamini, Alfa Lipoik Asit, Magnezyum, Selenyum, Çinko ve B Vitamini gibi doğal takviyelerin bir arada olduğu Sade-All in IV Terapi kürü, vücudunuzun ihtiyacı olan tüm besinleri bir arada sunarak sağlığınıza katkıda bulunur. Bu mucizevi kür, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, cilt problemlerini tedavi etmeye, hücre yenilenmesini sağlamaya, metabolizmanızı hızlandırmaya, performansınızı artırmaya, yağ yakımını teşvik etmeye ve kas ağrılarını hafifletmeye yardımcı olur.

 

Sade-All in IV Terapi kürü, serum ve diğer takviyelerin ötesine geçerek, tüm vücudunuzun ihtiyacı olan besinleri tek seferde almanızı sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirerek, gribe ve Covide karşı koruma sağlar. Ayrıca cilt problemleri, yorgunluk, stres ve depresyon gibi rahatsızlıklara da iyi gelir. Kas büyümesini arttırarak, kas hücrelerini güçlendirir ve kas ağrılarını hafifletir. İştahı dengeler ve metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını artırır.

 

Sade-All in IV Terapi kürü, tek bir tedavi seansında tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu kür sayesinde, vücudumuzun tüm sistemlerinde bir yenilenme ve güçlenme yaşayabilirsiniz. Sade-All in IV Terapi kürü, sizlere doğal ve güvenli bir çözüm sunarak, sağlıklı bir yaşam tarzı için gereken destekleyici rolü üstlenir.

Seans Sayısı:

1-2 hafta aralıkla 4 seans

Seans Süresi:

30 dakika

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM