Polikliniğimiz

SONGÜL TORBAOĞLU

Kurucu Yönetici

Neden Sade Poliklinik

Dünyada sağlık turizmi denilince ilk akla gelen ülkelerden biri olduğumuz gerçeği; uygulayıcı uzman ve alanında başarılı doktorlarımızın varlığıyla birleşince, medikal estetik sektöründe büyüyüp, gelişmek bizler için büyük bir gurur kaynağı haline geldi. Hepimizin bildiği üzere; sayısı her geçen gün artan bilimsel/klinik çalışmalar ve bu çalışmaların sonucu ortaya çıkan teknolojik yeniliklerle medikal estetik sektörü, dünya çapında yüksek bir ivmeyle devamlı olarak yükselişte. 

Bu gelişmeler bizi en iyi yaptığımız şeye işimize, daha büyük bir heyecanla daha iştahlı bir merakla dört elle sarılmaya itiyor. Sade Poliklinik olarak sektördeki deneyimlerimiz ve geniş danışan portföylerimiz ile ulusal ve uluslararası nitelikli teşhis ve tedavi standardını birinci önceliğimiz olarak belirliyoruz. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz hedefler ve nihai hedeflerimiz arasında;

Teşhis, tedavi ve uygulama prosedürlerimiz etik değerler çerçevesinde en iyisini sunmak üzerine. Medikal estetik sektörünün inovatif ve efektif güçlü yanlarını öncelikli olarak İzmirlilerle buluşturmak ise en büyük heyecanımız…

Polikliniğimizin her metrekaresinde sadeliği, temizliği ve estetiği vurgulayan mimari yapımız ve dizaynımız ile danışanlarımızın konforlu bir klinik ortamında güvenle tedavi olmasını sağlamak, gereken karşılıklı güven zeminini temin etmek için vazgeçilmezimiz.

Tam donanımlı bir kurum olarak tüm sosyal sorumluluklarımızı her koşulda üstlenip, yerine getiren faydalı, etkin bir kuruluş olmak; insan sağlığı odaklı çalışmalarımızın  her adımında inisiyatif almamızın en güçlü motivasyonu.

Türkiye’deki medikal estetik sektörünün kalitesini, imajını koruyarak çoğaltmak; bu sayede Türkiye ekonomisine nitelikli kazanımlar sağlamak üzerine çalışmalarımızı her geçen gün çıta yükselterek devam ettiriyoruz.

Sade Poliklinik, sağlık kavramına bütünsel açıdan yaklaşan lider bir kuruluş olarak doğaya, yaşadığımız çevreye, sürdürülebilir doğal yaşama ve en önemlisi sağlıklı insan hayatına önem veriyor. 

Çünkü Sade Poliklinik’te sürdürülebilir sağlıklı yaşamın temelleri bilim ve teknoloji ile atılıyor.

Sağlıklı Günler Dileriz.

Dr. Bora ÖZKAN

Dr.Bora Özkan 1981 yılında Antakya’da doğdu. İlk, orta, lise eğitimini Hatay ve Diyarbakır’da tamamladı. 2007 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’inde başlayan eğitimini Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tamamladı. 2007-2009 yılları arasında Diyarbakır Eğil Devlet Hastanesinde sorumlu hekim ve başhekimliği görevlerinde bulunmuştur. Kocatepe Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi hastanelerinde aktif olarak çalışmıştır. 2011 yılında Litvanya Klaipeda Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak yer almıştır. Özel sektörde ise Yalova Atakent Hastanesi, İstanbul Megapol Hastanesi ve özel kliniklerde sorumlu hekim olarak çalışmıştır. 2023 yılı itibari ile Sade Poliklinik’te Dr.Bora Özkan sorumlu mesül müdür olarak mesleğine devam etmektedir.
---
Dr.Bora Özkan was born in Antakya in 1981. He completed his primary, secondary and high school education in Hatay and Diyarbakır. He completed his education, which started at Cerrahpaşa Faculty of Medicine in 2007, by graduating from Fırat University Faculty of Medicine. Between 2007 and 2009, he worked as the responsible physician and chief physician at Diyarbakır Eğil State Hospital. He actively worked at Kocatepe University and Erciyes University hospitals. In 2011, he worked as a lecturer at Klaipeda University, Lithuania. In the private sector, he worked as a responsible physician in Yalova Atakent Hospital, Istanbul Megapol Hospital and private clinics. As of 2023, Dr. Bora Özkan continues his career as the responsible manager at Sade Polyclinic.

Dr. Canan Melike KÖKSÜZ

Dr. Canan Melike Köksüz 1960 yılında İzmir’de doğdu. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimini İzmir’de tamamladı. 1986 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve yaklaşık 10 yıl Sağlık Bakanlığı’nda çalıştı. Hükümet tabipliği, anne çocuk sağlığı ve aile planlaması konularında görev aldı. 2000 yılında İzmir’de bir saç restorasyonu kliniğinde çalışmaya başladı. Dr. Canan Melike Köksüz, 2003 yılına kadar İzmir’de çalışmaya devam ettikten sonra İstanbul’a taşındı. 2003 yılında İstanbul’da Medikal Estetik Sertifikasyon programını tamamladı ve ardından kendi kliniğini açtı. 11 yılın ardından Transmed Tıp Merkezi’nde saç ekimi konusunda 4 yıl çalıştı. Dr. Canan Melike Köksüz Türkiye’de saç ekimi operasyonun her aşamasını bizzat kendisi yapabilen sayılı doktorlardan biridir. 19 yıl içinde çok sayıda saç nakli operasyonu gerçekleştirmiştir. TSHRS (Türkiye Saç Cerrahisi Derneği) kurucu üyesidir. Medikal estetik ve saç nakli ile ilgili çok sayıda eğitim sertifikalarına sahiptir. 2023 yılı itibari ile Sade Poliklinik’te medikal estetik alanında çalışmalarına devam etmektedir.
---
Dr. Canan Melike Köksüz was born in Izmir in 1960. She completed his primary, secondary, high school and university education in Izmir. She graduated from Ege University Faculty of Medicine in 1986 and worked at the Ministry of Health for about 10 years. She worked as a government physician, maternal and child health and family planning. In 2000, She started working at a hair restoration clinic in Izmir. Dr. Canan Melike Köksüz continued to work in Izmir until 2003 and then moved to Istanbul. In 2003, he completed the Medical Aesthetics Certification program in Istanbul and then opened his own clinic. After 11 years, She worked in hair transplantation at Transmed Medical Center for 4 years. Dr. Canan Melike Köksüz is one of the few doctors in Turkey who can perform every stage of the hair transplantation operation herself. She has performed many hair transplant operations in 19 years. She is a founding member of TSHRS (Turkish Hair Surgery Association). He has many training certificates regarding medical aesthetics and hair transplantation. As of 2023, he continues to work in the field of medical aesthetics at Sade Polyclinic.

Güzelliğinizi Öne Çıkarın!

Bizler güzellik, sağlık ve estetik sektöründe uzun yıllar deneyim elde etmiş, her geçen gün gelişime ve dönüşüme yönelik çalışmalar yürüten, 15 yıllık deneyimimize değer katarak ve bu kattığımız değerlerle; özellikle İzmir'de en güvenilir en sonuç odaklı hizmeti sağlamak için gayretle yoluna devam eden bir ekibiz.