Gıdı Eritme ve Sıkılaştırma

Gıdı Eritme ve Sıkılaştırma

Onda Soğuk Dalga Terapisi cilt sıkılaştırma ve yağ kırma etkisi ile gıdı eritme ve sıkılaştırma için tercih edilen bir yöntemdir. Gıdı ve gıdı sarkması kilolu ya da zayıf her yaştaki bireylerde görülen çoğunlukla genetik bir durumdur. Kişiyi olduğundan yaşlı ve kilolu gösteren gıdı problemlerine Onda Soğuk Dalga Terapisi ameliyatsız gıdı eritme veya ameliyatsız gıdı sıkılaştırma uygulaması ile enjeksiyonsuz, anestezisiz ve ameliyatsız gıdı problemlerinden kurtulabilmenize çözüm sunuyor.

 

10-16 dakikalık 1 seansta 15x15cm’lik bölgeye 50 – 55 derece ısı ile deri altındaki yağ hücrelerinin erimesini ve kolajen oluşumunu destekleyen Onda Soğuk Dalga Terapisi uygulama bölgesinde incelme, sıkılaşma gerçekleştirerek deri kalitesinin artmasını böylece daha genç ve çekici bir boyuna sahip olmanızı 

 

Genellikle 1 seanstan itibaren sonuç alınan Onda soğuk dalga terapisi uygulamasında gıdı bölgesindeki hasarlı dokunun durumuna göre seans sayısı farklılık gösterebilir.  Onda Soğuk Dalga terapisi sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez.

 

Seans süresi: 10 dk

Seans aralığı: 21 gün

Seans protokolü: Cilt/Vücut problemine göre değişkenlik gösterir.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM