Bacak Sıkılaştırma

Bacak Sıkılaştırma

Onda Soğuk Dalga Terapisi cilt sıkılaştırma alanında bacak sıkılaştırma için de etkili bir yöntemdir. Biçimli, sıkı, parlak bacaklara sahip olmak için sürekli bacak sıkılaştırma egzersizleri ve spor yaptığınız halde bacaklarınız sıkılaşmayabilir. Daha çok kilo alıp vermekten kaynaklanan ama genetik dokuya da bağlı olan, özellikle iç bacak sarkmalarından kurtulmak kolay olmayabiliyor.Bacak sarkmalarında bıçaklı veya iğneli bir uygulamaya ihtiyaç duymadan Onda Soğuk Dalga Terapisi gevşemiş olan yağ dokularının incelme etkisi ile sıkılaşmasını sağlar. 

6-8 dakikalık 1 seansta 15x15cm’lik bölgeye 50 – 55 derece ısı ile deri altındaki kolajen oluşumunu destekleyen Onda Soğuk Dalga Terapisi, kolajen liflerin sıkılaşmasını sağlayıp, gevşek doku sıkılaşmasını ve deri kalitesinin artmasını böylece daha ince ve sıkı bacaklara kavuşmanızı sağlar.

Genellikle 1 seanstan itibaren sonuç alınan Onda soğuk dalga terapisi uygulamasında bacak bölgesindeki hasarlı dokunun durumuna göre seans sayısı farklılık gösterebilir.  Onda Soğuk Dalga terapisi sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez.

Seans süresi: 10 dk

Seans aralığı: 21 gün

Seans protokolü: Cilt/Vücut problemine göre değişkenlik gösterir.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM