LPG Endermologie Alliance

Yağ Salınımı

LPG sistemi alliance başlığı ile endermologie®, her tipteki cildin ihtiyaçlarına net bir şekilde uyumlanırken beslenmeye ve egzersize dirençli kollar, sırt, karın, bel, uyluklar vb. alanları hedefler ve inceltmeyi mümkün kılar. LPG Endermologie® Alliance hücre yenilemeyi sağlayan %100 doğal, müdahalesiz, zorlayıcı olmayan tek mekanik cilt uyarım tekniğidir.

Devamını oku…

LPG sistemi alliance başlığı ile endermologie®, cildi yumuşatmak ve fibrozu azaltmak için yağ dokularını uyarır. 

Devamını oku…

Tüm yöntemleri deneyip yine de kurtulamadığınız ödemleriniz için LPG Detoks programı direkt kaslarda mekanik uyarım sağlayarak, vücuttaki toksinlerin atılımını kolaylaştırır. 

Devamını oku…

Doğum sonrası vücudunun eski formuna kavuşmasını hızlandırmak isteyen anneler için ideal olan ve özel geliştirilmiş  LPG Genç Anne programı terapi ve şekillenmeyi aynı anda sunar. 

Devamını oku…

Vücudunuzu inceltecek ve selülit görünümünü giderecek olan LPG Endermologie® Alliance  %100 doğal müdahalesiz, zorlayıcı olmayan tek mekanik cilt uyarım tekniğidir.

Devamını oku…

Lenf drenaj, lenfatik sistemdeki sıvı birikimlerinin giderilmesine yardımcı olmak için kullanılan bir tıbbi cihazın tüm vücuda masaj yapmasıyla uygulanan bir işlemdir. 

Devamını oku…

LPG sistemi alliance başlığı ile endermologie®, yalnızca cildin kendine özgün yetilerini akıllıca uyarılan cilt, inanılmaz dönüşümlerden geçme yetisine sahiptir

Devamını oku…

LPG sistemi alliance başlığı ile endermologie®, Fransız kadınlar, dünya genelinde doğal güzellikleri ve karşılaştırılamayan kaliteleri açısından imrenilen bir simge haline gelmiştir. 

Devamını oku…

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM