Skinceuticals Bakımı

Skinceuticals Bakımı

Cilt sağlığını en iyi hale getirmenin sırlarını entegre cilt bakımı felsefesi ile tanımlayan Skinceticals, cildin sağlığını, görünümünü korumak ve yenilenmesini sağlamak için geliştirilmiştir. Güçlü bir profesyonel tedavi ve özel cilt bakım çözümleri birleştirildiğinde, sonuç ince çizgiler, kırışıklıklar ve yaşlanmanın ilk belirtilerinde gözle görünür iyileşmeyle birlikte daha sağlıklı bir cilttir.

 

Skinceuticals bakımında vücudunuzun şeklini alan ısı yataklarında, size özel hazırlanmış cilt bakımı odasında konforlu bir bakım seansı geçirmeniz sağlanır. Profesyonel cilt bakımlarındaki buhar, derinlemesine temizlik, peeling, cilt sıkılaştırma, maske, serum, masaj aşamaları ve Skinceuticals biliminin gücü ile bakımınızı kişiye özel hale getirir. SkinCeuticals bakımı cildi sıkılaştırır, toksinlerden arındırır, sıkı, genç görünümlü bir cilt oluşturur.

 

Entegre cilt bakımı felsefesi ile profesyonel bakımı ve ev bakımını birleştiren SkinCeuticals kapsamlı rejim sayesinde daha sağlıklı, daha genç görünümlü bir cilt sağlar.

 

Seans süresi: 90 dk

Seans aralığı: 21 gün

Seans protokolü: Rutin olarak devamlılık gösteren bir protokoldür.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM