Environ Bakımı

Environ Bakımı

Environ, Estetik ve Kozmetik Tıp Ödülleri alanında ‘Son On Yılın En İyi Medikal Cilt Bakımı’ ödülüne sahip olan, dünya çapında tanınan profesyonel bir cilt bakımı markasıdır. Environ’un bilimsel formüllerle geliştirdiği ürün ve teknikleri, Sade Derma Estetik’in konfor ve teknolojileri ile birleşerek cilt sağlığını uzun vadeli destekler, yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek ve cildi çevresel faktörlerden cildi korur.

 

Environ VIP bakımlarımıza başlamadan önce hassas cilt analizi cihazında cilt durumunuz analiz edilerek; ihtiyacınıza uygun olan bakım protokolü seçilir. Vücudunuzun şeklini alan ısı yataklarında, size özel hazırlanmış cilt bakımı odasında konforlu bir bakım seansı geçirmeniz sağlanır. 

 

Profesyonel cilt bakımlarındaki buhar, derinlemesine temizlik, peeling, cilt sıkılaştırma, maske, serum, masaj aşamaları Environ’un bilimsel ürünleri ile bir araya gelerek sağlıklı ve daha genç görünen bir cilt oluşturur.Cildin nemlenmesini iyileştirir, pigmentasyonu ve kahverengi lekeleri azaltır.Zararlı UV ışınlarına ve zararlı serbest radikallere karşı cildi korur.Cilde kan akışını arttırır, sebum üretimini düzenler. Cildi yumuşatır ve kollajen üretimini Sorunlu, kalınlaşmış, foto hasarlı ciltler için ultra hafif peeling uygulamaları içerir.

 

Her Environ yüz bakımı, ‘Environ’ın cilt bakım teknolojisinin gücünü’, güçlü içerik formülasyonları ile birleştirerek, cildinize özgü endişeleri hedef almaktadır.
Seans süresi: 90 dk

Seans aralığı: 21 gün

Seans protokolü: Rutin olarak devamlılık gösteren bir protokoldür.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM