Babor Bakımı

Her aşaması Almanya’da gerçekleşen üst segment bir cilt bakım markası olan Babor’un felsefesi, her cildin, parmak izi kadar kişisel olduğu fikrine dayanır. Babor’un wellness deneyiminin bir parçası olarak kabul gören krem, losyon ve ampulleri, kişiye özel cilt tipleri için tasarlanmaktadır. Babor’un araştırmacıları, özelleştirilmiş hassas formüller geliştirerek farklı cilt ihtiyaçlarına cevap vermektedirler. Her geçen gün cilt bakım ürünleri üzerinde geliştirdiği en son teknoloji ile hassas formüller üreterek, ürün yelpazesini genişletmiştir. 

 

Sade Poliklinik olarak, sağlık hizmetlerinde en kaliteli işbirliklerini tercih etmeye özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda; sağlığı öncelikli tutan markalarla işbirliği yaparak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Babor markası da hassas cilt bakımının incelikleri ve klinik araştırmaları üzerinde en etkili çalışmaları gerçekleştiren bir marka olarak öne çıkıyor. Bu sebeple, klasik cilt bakımı uygulamalarımızda da Babor ürünlerini tercih ediyor ve bu ürünlerin kullanımının daha etkili ve sağlıklı sonuçlarını gözlemleyebiliyoruz. 

 

Arındırıcı ve klasik cilt bakımı, akneli cilt bakımı, karboksi tedavi bakımı gibi seçenekleriyle size özel eşsiz bir deneyim olan Babor markası, gelişmiş formülleri ve yenilikçi aktif bileşenleriyle cilt bakımında üst düzey sonuçlar sunuyor. Bununla birlikte hassas ve kişiye özel cilt bakımı konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz, Babor ürünlerini kullanarak hasta ve danışanlarımızın ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor.

Seans Sayısı:

1 Seans

Seans Süresi:

Tercih edilen ve özelleştirilen bakıma göre değişebilir. 

Ortalama: 60 dakika

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM