IV Serum Terapileri

Sade-Nergy

Glutatyon ve C vitamini içeriğinden oluşan Sade-nergy kürü, yorgunlukla mücadele etmek, kronik yorgunluk ve halsizliği hayatınızdan çıkarmak ve enerji seviyesini artırmak için tercih edilen bir kürdür. 

Devamını oku…

Glutatyon, C vitamini ve alfa lipoik asit takviyeleri, yaşlanmanın yavaşlatılmasında ve yaşlanmaya bağlı etkilerden kurtulmak isteyenler için ideal bir seçimdir. 

Devamını oku…

Glutatyon, C vitamini ve magnezyum takviyeleri, beden sağlığını artırmak ve kas-sinir dokularını besleyerek fiziksel ve ruhsal sağlığınızı geri kazanmanız için önerilen takviyelerdir. 

Devamını oku…

Glutatyon, C vitamini, magnezyum ve koenzim gibi takviyeler, vücudumuzun doğal savunma sisteminin güçlenmesine yardımcı olur ve toksinlerden arınmasına yardımcı olur. 

Devamını oku…

Bağışıklık sistemi, vücudumuzu hastalıklara karşı koruyan ve enfeksiyonlarla mücadele eden karmaşık bir sistemdir.

Devamını oku…

Vücut geliştirme ve fitness dünyasında en zor aşama olan, yağ yakma ve kilo kaybına destek olarak tercih edilen IV Terapi Sade Fat-burn kürünü tercih ederek hedeflerinize daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Devamını oku…

Glutatyon, C Vitamini, Alfa Lipoik Asit, Magnezyum, Selenyum, Çinko ve B Vitamini gibi doğal takviyelerin bir arada olduğu Sade-All in IV Terapi kürü, vücudunuzun ihtiyacı olan tüm besinleri bir arada sunarak sağlığınıza katkıda bulunur. 

Devamını oku…

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM