Tattoo (Dövme) Silme

Dövme Silme

FDA onaylı medikal cihaz Hollywood Spectra’nın Q – Switch uygulaması, dövme silme için altın standart tedavi olarak kabul edilir. 

Dövme mürekkebini, vücut tarafından daha kolay emilen küçük parçacıklara bölen çok kısa yüksek enerji darbeleri üretir ve çok çeşitli dövme renklerini, yoğunluklarını ve derinliklerini tedavi edebilir. 

Doktor muayenesinden sonra tedavi edilecek dövme bölgesine uygulanmak üzere maksimum verim ve çok yönlülük için 4 lazer dalga boyu arasından seçim yapılır. Sistem özellikleri ve çeşitli başlıklar, uygulayıcı doktora daha fazla tedavi seçeneği sunar. Yani Q Switch uygulaması, tedavi süreci ve etkili sonuçlarının yanı sıra maksimum konfor için tedaviyi özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek üzere kolayca ayarlanabilir. 

Q – Switch Nd: YAG lazer adını taşıyan lazer türü 1064 nm dalga boyundadır. Q – Switch lazerler nano saniyelik sürelerde atış yapan teknolojiye sahiptirler. Pigmentlerin maddesini patlatarak etkili olurlar. Kısa ve hızlı sürede atış yapıldığı için yalnızca renk maddesi zarar görür, çevre doku etkilenmez. Böylece herhangi bir iz, leke, yanık gibi modifikasyonlar oluşmaz. Q – Switch lazer dövme silerken ayı bölgede kolajen oluşumunu tetikleyerek cildin yenilenmesini ve sağlıklı olmasını sağlar.

Seans Sayısı: 

Amatör dövmeler 4 – 6 seans 

Profesyonel dövmeler 6 – 10 seans

Seans Süresi:

Dövmenin büyüklüğüne göre 10 dk ve 1 saat arasında değişiklik gösterir.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM