Hollywood Spectra

Karbon Peeling

FDA onaylı medikal cihaz Hollywood Spectra’nın, çoklu lazer tedavilerinden bir diğeri de Karbon Peeling ‘tir. 

Devamını oku…

FDA onaylı medikal cihaz Hollywood Spectra’nın Q – Switch uygulaması, dövme silme için altın standart tedavi olarak kabul edilir. 

Devamını oku…

FDA onaylı medikal cihaz Hollywood Spectra’nın Q – Switch uygulaması, lazer epilasyonun yakalayamadığı ince açık renkli tüylerin/kılların zayıflatarak dökülmesini sağlamak için geliştirilmiş bir özelliğe sahiptir. Q- switch Nd Yag lazer kullanarak bu tüylerin sararmasını, incelmesini sağlayabiliriz. 

Devamını oku…

Hollywood Spectra, Q-switched Nd:YAG lazer teknolojisi kullanarak cilt lekelerinin tedavisinde kullanılan bir lazer cihazıdır. Bu cihaz, kahverengi lekeler, doğum lekeleri, güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, melazma ve diğer pigmentasyon problemlerini tedavi etmek için tasarlanmıştır.

Devamını oku…

Hollywood Spectra’nın  Q-switched Nd:YAG lazer teknolojisi kullanarak akne tedavisi yapılabilir. Hollywood Spectra’nın eşsiz donanıma sahip lazer teknolojisi ile cilt yüzeyindeki ölü cilt hücrelerini ve gözenekleri temizler ve akne oluşumunu sağlayan etkenleri tedavi eder. 

Devamını oku…

Hollywood Spectra’nın  Q-switched Nd:YAG lazer teknolojisi kullanarak yapılan cilt gençleştire tedavisi ciltte kolajen üretimini arttırmaya dayanır. 

Devamını oku…

Hollywood Lazer Peel temelde Hollywood SpectraQ-switched Nd:YAG lazeri kullanarak yapılan bir cilt bakımı tedavisidir. 

Devamını oku…

Hollywood Spectra, Nd: YAG lazer teknolojisi sayesinde cilt tonu düzensizliklerini tedavi etmek için de sıkça tercih edilen bir tedavi yöntemidir.

Devamını oku…

Hollywood Spectra’nın Nd: YAG lazer teknolojisi ile gözenek sıkılaştırma tedavisi de en çok rağbet gören tedavilerden biridir. 

Devamını oku…

Hollywood Spectra’nın Nd: YAG lazer teknolojisi aktif akne ve skar izleri için de kullanılan bir lazer tedavi yöntemidir. Ciltteki aktif akne ve skar izlerinin tedavisi oldukça titiz bir süreçte geçer. 

Devamını oku…

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM