GenelEstetiğin Sırrı ONDA!

Estetiğin Sırrı ONDA!

Bölgesel incelme dendiğinde hepimizin aklına kavitasyon, radyofrekans, ses dalgaları, ultrason, vakumlama gibi uygulama ve teknikler gelir ya hani? İşte bunların hepsini unutun! Yepyeni ileri teknolojisiyle Onda Soğuk Dalga Terapi, gıdı bölgesinden ayak bileğine kadar vücudun büyük küçük fark etmeksizin birçok alanına uygulanabilmesi ile fark yaratıyor. 

 

Küçük ama can sıkıcı kusurlarımızı seviyoruz evet… Bazen de bir değişim ve her anlamda rahatlama adına onlardan da kurtulmak isteyebiliriz. Örneğin o çok beğenerek aldığınız mini eteği daha rahat giymek; giydiğinizde üzerinizde daha estetik durduğunu görmek isteyebilirsiniz. İşte bu noktada Onda Soğuk Dalga Terapisi imdadınıza koşuyor. 15’e 15 cm’lik olarak ayrılan alanda özel başlığıyla yalnızca masaj yaparak hem sarkmalarınızı toparlayan hem selülitleri yok eden bir teknoloji düşünün. Sade Derma Estetik’ten o eteği giyerek çıkabilirsiniz. Sonuç da bu kadar hızlı ve etkili olacak, göreceksiniz! 

 

Peki size yalnızca basit bir karın germe seansıyla o bikiniyi gönül ferahlığıyla giyebilirsiniz desek? Ödüllü bir cihaz olan Onda, karın germe uygulamasını başarıyla gerçekleştiren bir teknolojik tasarıma sahip. Yüzeysel temasla ve iki farklı başlıkla çalışılan Onda ile ameliyatsız ve modifikasyon yaşamadan sıkı, düz bir karın bölgesine sahip olabilirsiniz.

Onda Soğuk Dalga Terapisi, selülit ütüsü olarak da adlandırılır çünkü 10 dakika gibi kısa bir sürede aylardır belki yıllardır yaşadığınız selülit görünümünden kaynaklı sorunlarınızı ortadan kaldırır. 

Kilomuzdan ve vücut formumuzdan genel çerçevede memnunsak ve yaptığımız diyet sayesinde hedeflenen kiloya ulaşsak bile kol sarkması, diz kapağı sarkması ve veya verilen kilolarla birlikte bölgede oluşan sarkmaları sıkılaştıran Onda, sizi adeta bir heykel gibi yontup, yeniden sıkılaştırıp, pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlıyor. 

 

Kısacası nedir bu Onda diye soracak olursanız size; hedeflenen bölgedeki selülitleri yok eden, sıkılaştıran ve gözle görülür oranda incelmesini sağlayan 10 dakikalık rahatlatıcı bir masaj seansı olarak özetleyebiliriz O‘nu. Onda bölgesel zayıflamada hem uygulama bazında hem de sonuç olarak devrim niteliğinde!  

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM