EMSCULPT NEO

Karın Kası Geliştirme

Emsculpt Neo, non-invaziv bir kas geliştirme yöntemi olan Elektromanyetik Dalgalar (EM) ve Yüksek Yoğunluklu Odaklanmış Ultrason (HIFU) teknolojilerinin bir kombinasyonudur. Bu yöntem, özellikle karın kaslarını hedef almak için tasarlanmıştır.

Emsculpt Neo, elektromanyetik dalgalar kullanarak belirlenen hedef bölgedeki kaslara yoğun bir şekilde kasılmalar iletir. Bu yoğun kasılmalar, karın kaslarının yoğunluğunu ve gücünü arttırır. Yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason teknolojisi, yağ hücrelerinin parçalanmasına ve vücuttan atılmasına yardımcı olur ve karın bölgesindeki yağ oranını da azaltarak hızla kas oluşumunun önünü açar.

Emsculpt Neo, sağlıklı karın kaslarına sahip olmak isteyenleri sıkı diyet ve egzersizlerle bile ulaşamayacakları sonuçlara ulaştırır. Emsculpt Neo tedavisi karın bölgesinde 20.000 mekiğe denk gelen egzersiz etkisi oluşturur. Tek seans sonunda abdominal bölgedeki kasların gözle görülür biçimde ortaya çıktığı gözlemlenmiştir.

Seans Sayısı:

4 seans

Seans Süresi:

30 dakika

Popo Kaldırma

Emsculpt NEO, yoğun odaklı elektromanyetik (HIFEM) teknolojisini kullanarak, özellikle kalça bölgesinde Popo Kaldırma işlemi için sıklıkla tercih edilen en etkili yöntemdir.

Emsculpt NEO’nun teknolojisi, kalça kaslarınızı hedef alarak kas kasılması sağlar. Bu kas kasılmaları, normal egzersizlerde mümkün olmayacak kadar yoğun ve sıkıdır. Tek seans Emsculpt NEO Popo Kaldırma seansında, 20.000 squata denk gelen bir etki oluşturulur. Bu yoğun kas kasılmaları, kasları güçlendirerek daha sıkı bir görünüm kazanmasını ve daha hızlı şekillenmesini sağlar.

Emsculpt NEO Popo Kaldırma tedavisi, aynı anda kalça bölgesindeki yağ hücrelerinin yüklerinden kurtulmasını sağlayan ve kasları harekete geçiren teknolojisiyle diğer vücut şekillendirme cihazlarından daha avantajlıdır. 

Seans Sayısı:

4 Seans

Seans Süresi:

30 dakika

Emsculpt NEO Kol Sıkılaştırma tedavisi için de kullanılabilir. Kol Sıkılaştırma tedavisi, kolların üst kısmındaki kasların daha sıkı ve daha şekilli hale getirilmesini amaçlar. Özellikle yaşlanma süreci, kilo kaybı veya düşük kas kütlesi nedeniyle kolların sarkması durumunda tercih edilir.

Emsculpt NEO Kol Sıkılaştırma tedavisi, kol kaslarınızı hedef alarak kas kasılmalarını tetikler ve bu sayede kol kaslarınız daha sıkı hale gelir. Tedavi sırasında, cihazı kullanan doktor veya uzman, kol kaslarınızın üstünde ve altında konumlandırılan cihazı hareket ettirerek kas kasılmalarını sağlar. 

Ağrısız ve acısız bir işlemdir. Sarkık ve biçimsiz görünen, herhangi bir egzersiz programıyla toparlanması zor olup, zaman alan kol bölgesi için; Emsculpt NEO daha sıkı ve daha estetik kollar için sağlıklı bir yöntem olarak özellikle tercih edilir. 

Seans Sayısı:

4 seans

Seans Süresi:

30 dakika

Bacak Sıkılaştırma

Emsculpt NEO Bacak Sıkılaştırma tedavisi, bacakların üst kısmındaki kasların daha sıkı ve daha şekilli hale getirilmesini amaçlar. Bu sayede, özellikle yaşlanma süreci, kilo kaybı veya düşük kas kütlesi nedeniyle bacaklarda oluşan sarkık ve gevşek görünüm tedavi edilir.

 

Emsculpt NeoBacak Sıkılaştırma tedavisi, bacak kaslarınızı hedef alarak kas kasılmalarını tetikler ve bu sayede bacak kaslarınız daha sıkı hale gelir. Emsculpt NEO’nun yoğun odaklı elektromanyetik (HIFEM) teknolojisi  bacak kaslarınızın üstünde ve altında konumlandırılan cihaz ile hareket ettirilerek hedef bölgedeki kas kasılmalarını sağlar. Bacaklarda daha sıkı ve canlı görünüm sağlanır.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM