Varis Tedavisi

Cynosure Elite+ sektörde öncül bir markadır ve gelişmiş teknolojisi ile sadece epilasyon değil yaşlılıkla oluşan lekeler, güneş lekeleri ve çiller ve damarsal oluşumların tedavisinde de kullanılır.

 

Fazla kilolar, hareketsizlik ve uzun süre ayakta kalmak varise sebebiyet vermektedir. Genetik yatkınlıkla da ilgili olan varis yaşam kalitesini oldukça olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Varis, bacak toplardamarlarının genişlemesi, uzaması ve büklümlü hale gelmesi olarak tanımlanıyor. Batı toplumunda insanların %10-20’sinde görülüyor. Şişen ve genişleyen varisli damarlar bazı insanlarda ağrı ve rahatsızlığa neden olabilir. Ameliyatsız varis tedavisi ile evde uygulanan bazı yöntemler varisli damar görüntüsünü ağrısını azaltmaya yardımcı olur.Ameliyastız varis tedavilerinin en etkin olarak tercih edilen yöntemi Cynosure Elite + Varis tedavisidir. 

 

Varis lazer tedavisi, en çok kılcal ve küçük damarların tedavisinde etkilidir. Lazer cihazı, tedavi sırasında lazer ışığını damara yönlendirir. Lazer ışığı cilde zarar vermeden damarları yok edebilir. Bu işlem, damarların çökmesine ve kapanmasına neden olur. 

 

Seans süresi: 45 dk

Seans aralığı: 30 gün. Kişiden kişiye göre değişebilir.

Seans protokolü: Kişiden kişiye göre değişebilir.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM