Kalıcı Epilasyon

Cynosure Elite+ sektörde öncül bir markadır ve gelişmiş teknolojisi sayesinde Alexandrite ve Nd:YAG dalga boylarının bir arada bulunmasının avantajıyla tüm cilt ve kıl tiplerinin epilasyonuna olanak tanır. Amerika’nın ödüllü lazer markası olan Cynosure dünya’da en çok tercih edilen ve kalıcılığı kanıtlanmış lazer cihazıdır. 

 

Cynosure Elite+ çift dalga boyu (755 nm Alexandrite ve 1064 nm Nd:YAG) özelliği ile etkin ve kalıcı lazer epilasyon uygulaması tüm cilt rengi ve kıl tipindeki kişilerin maksimum düzeyde sonuçlarla, en hızlı ve konforlu şekilde devam eden seansta dinamik soğutma sistemi sayesinde acı hissi yok denecek kadar azdır. Lazer atışları kıl yapısındaki melanin tarafından emilir her uygulamada mili saniye içinde kıl kökünü hedef alan uygulama sayesinde kıl köklerine ulaşan ışın, bu kıl köklerini yakarak yeniden çıkmasını engeller.

 

İstenmeyen tüylerle mücadele edip, pürüzsüz bir vücut arayışındaki herkesin maksimum sonuç alacağı kalıcı epilasyon yöntemi Cynosure Elite + tüysüz bir vücut imkanını size sunacak.

 

Seans süresi: 45 dk

Seans aralığı: 30 gün. Kişiden kişiye göre değişebilir.

Seans protokolü: Kişiden kişiye göre değişebilir.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM