Çil Tedavisi

Cynosure Elite+ sektörde öncül bir markadır ve gelişmiş teknolojisi ile sadece epilasyon değil yaşlılıkla oluşan lekeler, güneş lekeleri ve çiller ve damarsal oluşumların tedavisinde de kullanılır.

 

Cynosure Elite + ‘’çil’’ tedavisinde de kullanılmaktadır. Çiller sağlık açısından herhangi bir risk barındırmamaktadır. Cildin güneşe fazla maruz kalması sonucu ortaya çıkan çiller sağlık açısından rahatsızlık oluşturmasa da estetik olarak kişilerce istenmeyebilir. Bu nedenle lazerle çil tedavisi uygulanmaktadır.

 

Lazerle Çil Tedavisi, güneş ışığına maruz kalmış ciltte oluşan çillerin belli sayıda seansla lazer uygulanması sonucu yok edilmesidir. Cildin ‘epidermis’ adı verilen tabakasında yerleşen çillerin giderilebilmesinin en etkili yöntemi budur. Çillerin oluşmasına neden olan melaninin lazer ışığını en iyi emen madde olması, çillerin giderilmesinde lazer uygulamasını başarılı kılmaktadır. Bunun dışında yeni oluşmuş, koyulaşmamış çiller, bazı peeling yöntemleriyle de hafifletilebilir, rengi açılabilir. Nitekim çillerin giderilmesi için kesin bir çözüm aranıyorsa, lazer çil tedavisi yaptırması gerekmektedir.

 

Seans süresi: 45 dk

Seans aralığı: 30 gün. Kişiden kişiye göre değişebilir.

Seans protokolü: Kişiden kişiye göre değişebilir.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM