SOIN LISSANT Bakımı

Biologique Recherche, tedavi protokolleri her bir Cilt Durumu © için cildinizi anlamaya kararlıdır. Her cilt bakımı protokolü, kişiselleştirilmiş bir dermokozmetik teşhise yanıt olarak özel olarak tasarlanmıştır. Tüm Biologique Recherche’nin kişiselleştirilmiş bakımları aynı titizlik ve metodoloji ile gerçekleştirilir.​​ 

 

Welcome masajıyla başlayan bakımda; vücudunuzun şeklini alan ısı yataklarında, Biologique Recherche’ın cilt ve kaslarınızı uyaran özel tekniklerden oluşan dokunuşlarıyla sadece cildiniz yenilenmiyor vücudunuz ve ruhunuzunda dinlendiği tam bir terapi seansı geçirmenizi sağlıyoruz.

 

SOIN LISSANT Bakım protokolü hassas ciltler ve yaşlanma sonucu incelip, hassaslaşmış ciltler için ilk yardım bakım niteliğine sahiptir. Kimyasal dermabrazyon, lazer, kimyasal peeling sonrası uygulanabilecek ideal bakım türü olan Soin Lissant, cildi nemlendirerek korurken, parıltılı ve ışıltılı olmasını sağlıyor. Mimik çizgiler ve kırışıklıklara karşı etkili olan bakım, cilt tonlama etkisini anında gösterir ve kalıcıdır. Günlük stresin silinmesiyle birlikte derin kırışıklıklar görünür şekilde düzgünleşir, yüz hatları gerginleşir ve cilt renklenmekle birlikte canlandırılır.

 

Seans süresi: 60 dk

Seans aralığı: 10 gün

Seans protokolü: 3 seans (minimum) kişiye göre değişmekte olup, rutin olarak yapılamasında bir sakınca yoktur.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM