PIGM 400 Bakımı

Biologique Recherche, tedavi protokolleri her bir Cilt Durumu © için cildinizi anlamaya kararlıdır. Her cilt bakımı protokolü, kişiselleştirilmiş bir dermokozmetik teşhise yanıt olarak özel olarak tasarlanmıştır. Tüm Biologique Recherche’nin kişiselleştirilmiş bakımları aynı titizlik ve metodoloji ile gerçekleştirilir.​​ 

 

Welcome masajıyla başlayan bakımda; vücudunuzun şeklini alan ısı yataklarında, Biologique Recherche’ın cilt ve kaslarınızı uyaran özel tekniklerden oluşan dokunuşlarıyla sadece cildiniz yenilenmiyor vücudunuz ve ruhunuzunda dinlendiği tam bir terapi seansı geçirmenizi sağlıyoruz.

 

PIGM 400 Bakımı, pigmentasyon lekeleri, düzensiz ve donuk Cilt Durumları için geliştirilmiştir. Koyu lekelerin görünümünü azaltırken cildi aydınlatan ve koruyan aktif bileşen konsantresi ürünlerle hem önleyici hem de düzeltici bir tedavi olarak özel olarak formüle edilmiş PIGM 400 Bakımı mevcut pigment lekelerinin yoğunluğunu azaltmaya ve yeni lekelerin ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olur. PIGM 400 protokolü sonrasında yüzünüz, boynunuz ve dekolteniz daha düzgün görünür.

 

Seans süresi: 60 dk

Seans aralığı: 10 gün

Seans protokolü: 3 seans (minimum) kişiye göre değişmekte olup, rutin olarak yapılamasında bir sakınca yoktur.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM