Lift C.V.S Bakımı

Biologique Recherche, tedavi protokolleri her bir Cilt Durumu © için cildinizi anlamaya kararlıdır. Her cilt bakımı protokolü, kişiselleştirilmiş bir dermokozmetik teşhise yanıt olarak özel olarak tasarlanmıştır. Tüm Biologique Recherche’nin kişiselleştirilmiş bakımları aynı titizlik ve metodoloji ile gerçekleştirilir.​​ 

 

Welcome masajıyla başlayan bakımda; vücudunuzun şeklini alan ısı yataklarında, Biologique Recherche’ın cilt ve kaslarınızı uyaran özel tekniklerden oluşan dokunuşlarıyla sadece cildiniz yenilenmiyor vücudunuz ve ruhunuzunda dinlendiği tam bir terapi seansı geçirmenizi sağlıyoruz.

 

Lift C.V.S  protokolü Olgun Cilt Durumları için masaj teknikleriyle birlikte peeling ve sıkılaştırıcı etkili bir bakımdır.Cildin gözenekleri tıkayan ölü hücrelerden kurtulması için hava alması ve oksijen değişimini yavaşlatması gerekiyor. Bu bakım mikrokristalin yosunun, ipek özlerinin ve doğal amino asitlerin oluşturduğu verimli bir kokteyldir. Bu bakımda aktif ürünler modüle eden tekniklerle birleştirilmekte ve uygulama yüz hatlarını yeniden belirginleştiren ve yüzün oval şeklini gerginleştiren arındırıcı bir ritüel içeren bir masajla yapılmaktadır. Cildiniz ışıl ışıl, gergin ve renk dolu bir görünüme kavuşacaktır. Gerdirme bakımı anında sıklaşma etkisi yapar.

 

Seans süresi: 60 dk

Seans aralığı: 10 gün

Seans protokolü: 3 seans (minimum) kişiye göre değişmekte olup, rutin olarak yapılamasında bir sakınca yoktur.

İletişim Formu

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM